Winsa Bayilik ve Pvc Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Winsa Bayilik ve Pvc Bayilik Şartları

Winsa Bayilik

Ülkemizin her köşesine dağılmış 250’ye yakın üretici bayisi ve kurumsal bayrağını gururla taşıyan 500 showroom’u ile Winsa, sadece bir şehrin ya da bir bölgenin değil tüm Türkiye’nin markası olduğunu kanıtlamaktadır. Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri’nin üretim ve satışına 1998 yılında başlamıştır. Winsa markalı ürünler, Kocaeli Sarımeşe’de bulunan 27.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000 m2 arsa üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir. Hammadde nin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslararası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmekte ve uzman ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Winsa Bayilik ve Pvc Bayilik Şartları 

Winsa Bayilik ve Pvc Bayilik Şartları

Winsa Bayilik ve Pvc Bayilik Şartları

Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır. Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’yi aşan üretici bayisi ve 500’ü aşan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun farkedilir showroom yapısı, bayilerinin güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satis sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayrılan en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri altında nihai tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürün ve sistemler sunulmaktadır. Dorado Gold, Dorado, Safir, Carina, Vela, Panorama HS 76 ( Hebeschiebe ). Winstor (Panjur) ve Winkepenk olmak üzere 8 ayrı seri bulunmaktadır. Dorado Gold ve Dorado Serileri’ne uygulanabilen Shield (alüminyum kapak), katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere ve içe – dışa açılan PVC sineklik olmak üzere sistem çözümünü sağlayan 150’nin üzerinde profil modeli ve 15 renk alternatifinin yanı sıra, kalitesi dünya tarafından da kabul edilmiş Winsa markalı ve ithal, her türlü çözüme yönelik donanım seçenekleri ile kaliteye verdiği önemi satış sonrası müşteri hizmetlerine yönelik yaklaşımları ile birleştirerek yenilikçi ve öncü bir marka olduğunu sektörde kanıtlamaktadır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara, EN, RAL ve TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra, gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız kalite belgesiyle de kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır. Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerinden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Winsa olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur. Winsa Bayilik başvurusu yapmak isteyenler vermiş olduğum bu Winsa Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Winsa Bayilik başvurusunda bulunabilirler. PVC Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için de aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Winsa ile iletişime geçebilirler.

Winsa Bayilik İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük
Adres : Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10003 Sokak No.5 Çiğli – İZMİR
Telefon : 0 232 398 98 98
Faks : 0 232 376 71 63

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. kazım toprak dedi ki:

  Karasu sakarya

 2. onur dedi ki:

  pvc bayilik isteyen arkadaşlara duyrulur. şirketimiz yurt içi ve yurt dışı
  (( 13 ülkeye şu anda pvc kapı pencere profilleri vermekteyiz ))
  olmak üzere bayilik vermektedir. isterseniz telefonle isterseniz siz buyrun misafirimiz olun isterseniz bilgilerinizi bırakarak bizler sizi ziyaret edebiliriz.
  iyi günler

  onur 05433958994
  info@kvcpen.com
  kvcpen.com

BİR YORUM YAZ