Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları

Waffle’cı Akın Bayilik

Waffle’cı Akın Bayilik Hakkında : 1994 yılında ilk kez batı Avrupa ülkelerinde tanıştığımız waffle’ı Türk damak tadına uygun hale getirdik.O günden bugüne en iyi bildiğimiz işi severek yapıyoruz. Waffle seven dostlarımızın katkılarıyla Türkiye’nin en iyi 10 waffle’cısı arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları

FİRMA İSMİ: WAFFLE’CI AKIN
BAYİLİK KATEGORİSİ: WAFFLE
KURULUŞ YILI: 1994
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 26

Waffle’cı Akın Bayilik Şartları

Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları

Waffle’cı Akın Bayilik ve Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Hedefimiz; kendi işinin başında durabilecek işletmecilerle birlikte, ülkemizin her bölgesinde ve yurt dışında waffle’a ve Waffle’cı Akın’a yakışan yeni yerler açmak ve eşsiz waffle’mızı sevenlerine ulaştırmaktır.

Waffle’cı Akın Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

Waffle’cı Akın Bayilik Başvurusu

Waffle’cı Akın Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci yada ytatırımcılar vermiş olduğum bu Waffle’cı Akın Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Waffle’cı Akın Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Waffle’cı Akın Bayilik, Waffle’cı Akın Bayilik Şartları ve Waffle’cı Akın Bayilik Maliyeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından firma ile irtibat kurunuz.

Waffle’cı Akın Bayilik İletişim Bilgileri

YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Geren
CEP TEL: 0532 325 57 53
İŞ TEL : 0232 330 07 00
MAİL : mehmetgeren@waffleciakin.com
WEB : www.waffleciakin.com

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmetmecit dedi ki:

    Hızla gelişen girişimcilik sektöründe adından sıkça söz ettiren mısır arabaları son yıllarda artan taleplerle beraber farklı konseptler geliştirmiş popcorn, çubukta patates, mısır patlatma makineleri gibi tüketicilerin ilgisi çekmiştir. AVMler, Standlar, Dükkanlar ile tüketicilerin beğenisine sunulan bu seyyar araçlar yatırımcılarına ciddi gelir imkanı sağlamıştır. Türk halkının damak tadına göre hareket eden bu girişim lezzeti dünyaya açılarak bir çok ülkeye ihtalat saglamıştır.
    Özellikle hızla gelişmekte olan tatil beldelerinde sıkça görebileceğiniz ve turistlerin oldukça ilgisini çeken bu seyyar lezzet dükkanları 7’den 70’e herkesin damak tadına uygun ürünler sunmaktadır. Ülkemizin damak tadının da tanıtılmasında büyük imkan saglayan mısır arabaları yatırımcısını mutlu etmeye devam ediyor.
    Tüketicilerin ilgisinin artması ile mısır arabasından sonra gibi araçlar üreticiler tarafından yatırımcılara sunulmuştur. Hemen hemen her cadde de sıkça görebileceğiniz Bu lezzet duraklarını hala denemediyseniz çok şey kaçırdığınızı söylemeliyiz. Bir çok genç girişimci için gelir kaynağı olan bu seyyar araçların her girişimcinin rahatlıkla alacağı düzeyde olduğunu bildirmekte fayda var. Çok yüksek sermayeler gerektirmeden sadece seyyar aracı satın alarak hemen satışa başlayabilir, girişimciliğe adım atabilirsiniz. Son yıllarda ciddi oranda artan bu araçlara yoğun ilgi olduğu açıkca belli. AVM, İşlek caddeler de bu araçları sürekli görmekteyiz.

    İlk önce Dubaide satılmaya başlandığı tahmin edilen bardak mısır konsepti arabaları ve daha sonrasında edindiğimiz bilgiye göre CEMKO METAL isimli firma ile seri üretime başlanmış ve tüm Türkiye’ye yaklaşlık 8000’e yakın seyyar araç gönderilmiş. Türkiye’nin kültürel bi parçası olan ve halk tarafından çok sevilen bu seyyar araçlarda satılan mısırlar yaz kış demeden tüketim rekorları kırıyor. Yaz sezonunu iyi ve kazançlı değerlendirmek isteyen yatırımcılar güzel fırsatlar tanıyan firma, “Gerçek Üreticiden Tüketiciye” Sloganıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm girişimcilerin Dikkatine demekte fayda var.HOTMİSİR.COM

BİR YORUM YAZ