Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik ve Şartları

Reklamlar

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik

Ege Çöp Şiş tüm şubeleriyle aynı lezzet kalitesini sizlere ulaştırmayı hizmet politikası edinmiştir. Tüm restoranlarımız kendi mimari kadromuzla oluşturulur ve inşa edilir, ürünlerimiz ise lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartlarını sağlamak amacıyla anlaştığımız firmalardan elde edilir. Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik Şartları

 

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik ve Şartları

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik ve Şartları

Ege Çöp Şiş Ege’den gelen aşçısının %100 dana eti ile hazırlayıp pişirdiği çöp şişi orijinal lezzeti ile sağlıklı bir ortamda sunmayı başarmıştır. Vizyonu ve hedefi, bu lezzeti tüm dünyaya tattırmaktır. Ege Çöp Şiş’in çalışma ilkeleri, “insan”, “ürün” ve “hizmet” üzerine kuruludur. Merkezde ve bayi kanallarında ekip ruhuyla çalışma, işini öğrenme, gereğini yapma ve birbirine destek olma temel değerleridir.

Ürünlerin kalitesi ve lezzeti, satın almadan depoya, üretimden dükkâna, tezgâhtan müşteriye ulaşan bir zincir şeklinde sağlanır, izlenir ve raporlanır. Müşteriye sunulan hizmet, ürünü paketleyip vermekten ibaret değildir. Müşteriyi karşılama, beklentilerini anlama, ürünleri tattırma, isteklerini karşılama, uğurlama ve paket servis gibi unsurlar Maksgen Gıda’nın farkını oluşturur.

 • Reklamlar ve işletmelerinin yaygınlığı ilk akla gelen marka olarak satışı arttırır.
 • Kazanç sağlayacak bölgeyi seçme konusundaki deneyimi ile yardımcı olur.
 • Dükkânın dekorasyonu deneyimli mimari ekibi ile gerçekleştirilir. Katılım fonuyla oluşan reklam bütçesini yönetir ve reklam ve promosyonlar yapar.
 • Yaptığı sürekli denetim ve desteklerle işletmenin verimliliğini arttırır.
 • Verdiği eğitimler ile franchise alan ve tüm çalışanlarının performansını artırır.

Franchise Alan için İsteklerimiz:

 1. İşinin başında durması
 2. Kurallara uyması
 3. Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi
 4. Franchise sisteminin de sınırlarının olduğunu bilmesi
 5. Kötü yerde iş yapılamayacağını ve işini benimsemeyenin para kazanamayacağını bilmesi
 6. Yanlış yeri ve işletmeciyi onaylamaması, katı kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır.
 7. Franchise ve şubelerimizin içecek dışındaki tedarikleri günlük olarak üretim merkezimizden dondurulmadan yapılır.
 8. İçecekler ana şirketin sözleşmesini yaptığı markalar tarafından direkt olarak sevk edilir.
 9. Merkez tarafından anlaşması yapılmayan hiçbir ürün Franchise ve şubelerimizde satılamaz.

Franchise Aşaması:
Franchise Başvuru Formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Başvurunuz incelenip uygun bulunması halinde ön görüşme için Franchise Yetkilimiz tarafından size randevu verilecektir. Yapılacak toplantıda tüm detaylar size aktarılacaktır. Bu görüşmenin olumlu geçmesi halinde Franchise Yöneticimiz yol haritasını bilgilerinize sunacaktır.

Reklamlar

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik başvurusunda bulunmak istiyorsanız bu bayilik formu linke tıklayarak Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : E-5 Yanyolu No: 122/A (Shell Benzin İstasyonu Yanı) Kaynarca – Pendik / İSTANBUL
Telefon : +90 216 375 0 325
E-Mail : info@egecopsis.com – info@maksgen.com

Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik Hakkında : Ege Çöp Şiş, Ege Bölgesi’nin meşhur çöp şiş lezzetini sizlerle buluşturmak için ilk şubesi ile Pendik’te hizmete açılmıştır. Ürün ve hizmet yelpazesi ile Türkiye’nin (ve dünyanın) önde gelen çöp şiş lezzetlerinden biri olma yolundaki ilk adımlarını atmıştır. Çöp Şiş enfes bir lezzettir, ufak ufak kesilmiş dana etlerinin kargıya dizilerek mangalda pişirilmesiyle sofranıza gelir.

Ege Çöp Şiş Restoran’larında %100 yerli dana (düve) eti kullanılır. Üretim, kendimize ait merkez mutfağımızda modern ve hijyenik koşullarda yapılmakta olup, “iyi üretim kurallarına” harfiyen uyulmaktadır. Maksgen Gıda San. Tic. Aş. Hakkında Maksgen Gıda Turizm San. Tic. A.ş gıda sektöründe ‘’Ege Çöp Şiş ve Tadımtad’’ tescilli marka ve logosuyla faaliyet gösteren bir kuruluştur. Müşterilerine geniş bir hizmet ağı sağlamak amacıyla Maksgen Gıda haricinde kişi ve kuruluşlara franchise vererek ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Maksgen Gıda emsalsiz lezzetlerini güler yüzlü hizmeti ile müşterilerine sunmaya, her şeyin en iyisini yaparak müşterilerini mutlu etmeye, müşterilerinin ilgisi ile büyümeye devam edecektir. Maksgen Gıda’nın orta vadedeki hedefi sahip olduğu markaları genişletmek, üretimini bölgelerde yapmak ve yurt dışına açılmaktır.

Kalite Standartları
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı üretim izin belgeli, belediyelerin sağlık müdürlüğünün ve tarım il müdürlüğünün sürekli kontrolü altında olan bir üretim ve hizmet sürecinde, Maksgen Gıda markalarıyla ( Ege Çöp Şiş ve Tadımtad ) tüketicisine ürünlerini sunmaktadır.

Aynı zamanda Maksgen Gıda San. Tic. A.Ş. uluslararası kalite ve güvence belgelendirme kuruluşları tarafından denetlenerek Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001), Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri (ISO 22000, HACCP, BRC, IFS) ve Helal Gıda belgesini de alarak yüksek standartlarını, uluslararası düzeyde tescilleyerek hizmet etmenin gururunu yaşıyor.

En popüler 10 Bayilik için TIKLAYINIZ

Hızlı Yükselecek 12 Bayilik Konsepti için TIKLAYINIZ

Reklamlar

Content Protection by DMCA.com
YAZI DEĞERLENDİRME
İnceleyen
Bayilik Listesi
İnceleme tarihi
Yorum
Tadımtad Ege Çöp Şiş Bayilik ve Şartları
Değerlendirme
5
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bayilik Kategorileri
Sponsorlar
trepas
En popüler 10 Bayilik
En popüler 10 Bayilik

EN POPÜLER 10 BAYİLİK : Nutella ve taze meyvaların karışımıyla yapılan bir yiyecektir. French crepes bir Fransa markasıdır.

Bayilik Veren Popüler Mağazalar 2015
Bayilik Veren Popüler Mağazalar 2015

Bayilik Veren Popüler Mağazaların Listesi : Bayilik sektörünün gelişmesiyle doğru orantılı olarak işletme zincirlerinin ve sayısının...

Bayilik Veren Gözde Emlak Firmaları
Bayilik Veren Gözde Emlak Firmaları

Bayilik Veren Gözde Emlak Firmaları : Emlak Sektörü, Türkiye’de hızlı ve istikrarlı büyüyen ilk 3 sektör arasında bulunuyor. 2014 yılında...

Güncel Konular
Reklamlar The Bad Ass Coffee Bayilik The Bad Ass Coffee Bayilik Hakkında : The Bad Ass Coffee bir dunya markasıdır. Listedeki sehir ve ulkelerde toplam 33 subemiz bulunmaktadir. California – Florida – Hawaii – Japonya -Louisiana – Montana – Malaysia...
Reklamlar Paşa Turizm Bayilik Paşa Turizm Bayilik Hakkında : Firmamız 26/02/2008 yılında Osmanbey merkezli olarak kurulmuştur. “Ey İBRAHİM insanları Hacca davet et,dünyanın her yanından yaya olarak yada binekleriyle davetine gelsinler. (HACC/27)” ayetinin nazil olmasıyla,bu çağrıya icabet etmek isteyen tüm misafirlerimize...
Reklamlar Kemal Usta Waffle Franchise Waffles denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan Kemal Usta Waffles, her geçen gün markasını büyütmeye devam ediyor. Hem yeni ürünleri, hem de yönetim stratejileri ile kendi alanında bir devrim gerçekleştiren Kemal Usta, yepyeni tuzlu...
Reklamlar IQuit Ankara Evden Kaçış Oyunu Bayilik IQuit Ankara Evden Kaçış Oyunu Bayilik Hakkında : Evden Kaçış Oyunlarındandır. Bir odanın veye evin içine kilitlisinizdir. Etraftaki ipuçlarını toplayarak, bulmacaları çözerek sizi evden, odadan kurtaracak anahtara ulaşırsınız ve oyun biter. Bir süredir...
Çok okunan Bayilikler
Bayilik Talepleri
Linkler