Saray Döner Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Saray Döner Bayilik ve Bayilik Şartları

Saray Döner Bayilik

Saray Döner Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: % 100 BUT DÖNER & 100 ÖZEL SOSLU DÖNER Saray Döner, Türkiye’yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile buluşturacak marka Türkiye’nin hızlı döner tüketimine lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları getirmeyi hedef edinmiştir. Saray Dönerin özel olarak ürettiği beyaz etler, gerekli tüm çalışmalar uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine özel, harika bir sosla karşı konulamaz lezzetine ulaşarak, günlük olarak restorana lezzet yolculuğuna gidiyor. Bu lezzet yalnızca Saray Döner restoranında halkla buluşuyor. Saray Döner Bayilik Konusudur.

Saray Döner Bayilik ve Bayilik Şartları

Eğitimli ve profesyonel personeli, Türkiye’de %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Saray Döner, kazandıran bayilik yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını sizlere daha iyi ve kaliteli ürünler sunabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz, güler yüzlü ekibimizle, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Saray Döner bu kadar kısa süredeki başarısının sırrı, çalışanların ve işletmecilerin uyum içerisinde hareket etmeleridir. Genç, dinamik, girişimci ve kaliteden ödün vermeyen bir işletmeci kadrosunun varlığı bu başarıdaki asıl etkendir. Tavuk Döner geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese sağlayan Saray Döner tavuk döner size kendi iş yerinizin patronu olma fırsatını sunuyor.

Biz Saray Dönerde sizlere Türk mutfağının vazgeçilmezi olan döneri özenle seçilmiş dünya lezzetleri ile birlikte kendine özgü bir tarzla sunuyoruz. Yemek yemeyi seven herkesi, Daha İyi Döner’i tatmak ve heyecanımızı paylaşmak üzere Saray Dönere davet ediyoruz. Her şey rüya tadında başladı demiştik, Saray Dönerle sayesinde her şey rüya tadında devam ediyor. Saray Döner Ailesi, heyecanımızı paylaşan girişimcilerle büyüyor.

Çalışma prensibine sahip, dürüst, girişimci bir ruha, başarma tutkusuna, yönetme yeteneğine sahip ve yeniliklere açıksanız siz de bu halkanın bir parçası olabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında Saray Döner işletmecilerinden beklediği özellikler şunlardır.

Firma ismi: Saray Döner
Saray Döner Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1
Saray Döner Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Saray Döner Bayilik Şartları

Saray Döner Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Anahtar teslim bayilik ücreti 60.000 tlden başlayan fiyatlarla Franchise giriş bedeli yok Cirodan pay yok Reklam katılım bedeli yok Herhangi ön koşul aranmamaktadır. Hiçbir şart size sunulmamaktadır.

Saray Döner Bayilik Başvurusu

Saray Döner Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Saray Döner Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Saray Döner Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.  Saray Döner Bayilik, Saray Döner Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından tavuk döner bayiliği veren Saray Döner firması ile irtibat kurabilirsiniz.

Saray Döner Bayilik İletişim Bilgileri

Saray Döner Franchise Bayi Yetkilisi: İsmail Gökdağ
Saray Döner Telefon: 0530 827 2918
Saray Döner Email: info@isdsaraydoner.com
Saray Döner Web Sitesi: www.isdsaraydoner.com
Saray Döner Adres Bilgileri: Kutlubey Mah 1001 Sok No : 5 Merkez Isparta

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ