Mr. Kumpir Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Mr. Kumpir Bayilik ve Bayilik Şartları

Mr. Kumpir Hakkında : Fast Food sektöründe düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve hızlı geri dönen bir yatırım imkanı sunan Mr. Kumpir, franchise konusunda dengeli paylaşımı ve eksiksiz hizmeti ile farklı ülkelerde kazandığı zengin deneyimlerini Türkiye’deki girişimcilerine aktarmaktadır.

Mr. Kumpir Bayilik ve Bayilik Şartları

Mr. Kumpir Bayilik ve Bayilik Şartları

Franchise alarak yatırım yapan girişimcilerine uygun ekipman ve mükemmel pişirme sistemini sunan Mr. Kumpir, uzman kadrosu ile işi yerinde öğretip, denetlemektedir. Yenilenmiş ve çeşitlendirilmiş menüsü ile kısa sürede öğrenilebilen ve usta bağımlılığı yaratmayan Mr. Kumpir sistemi, çabuk hazırlanması, pratik ambaljı ve sunumu ile fast food sektöründe tercih edilen bir markadır. Mr. Kumpir iş hayalleriniz için size mükemmel fırsatlar sunuyor.Bulunduğunuz çevrede kumpir yapan başka işletmeler olabilir, ancak neden bir dünya markasını tercih etmeyesiniz?

Mr. Kumpir Bayilik Fırsatı
En sevilen gıda ürünlerinden kumpir ile yeni bir yatırım fırsatı. Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde franchise veren Mr. Kumpir, “Dünyayı Doyuran Lezzet” sloganı ile Türk damak tadının keyifli lezzeti kumpiri tüm dünyaya franchise vererek tattırmayı hedefliyor. Girişimcilerin en çok yatırım yaptığı ve yatırımlarının en çabuk karışılığını aldığı sektörlerin başında gelen fast food, kumpirde güvenilir bir marka ile tanıştı.

Mr. Kumpir, başta Türkiye olmak üzere, Kanada, Almanya, İsveç, İsviçre, Yunanistan, Belarus, Suudi Arabistan, Avusturya, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Danimarka, Kuzey Kıbrıs, Hollanda ve İtalyan şehirlerine franchise vermiş ve bir çok ülke ile görüşmelerini devam ettirmektedir. Kumpirin yanısıra; ızgaralar, sıcak ve soğuk sandviçler, paniniler, salatalar ve zengin içecek menüsü ile konusunda franchise veren Mr. Kumpir, Türkiye’de doğan ve dünyaya açılan bir kaç markadan biri olma özelliğini taşımaktadır.

Mr. Kumpir Mimari Konsept
Mr. Kumpir yeni yüzü, yeni işletme anlayışı ve yeni mimari konseptiyle alanının önde gelen firmalarıyla detaylı çalışmalar neticesinde; daha özgün, daha işlevsel, daha albenili bir mimari konsept çalışmasını tamamlamıştır. Mr. Kumpir İstanbul Vezneciler, Çek Cumhuriyeti Prag, Osmaniye 328 AVM ve Antalya Prime Mall AVM şubelerinde sizlere yeniden merhaba diyor.

Mr. Kumpir Mimari Konsept

Mr. Kumpir Mimari Konsept

Mr. Kumpir Kiosk Konsept
Mr. Kumpir yeni yüzü, yeni işletme anlayışı ve yeni mimari konseptiyle alanının önde gelen firmalarıyla detaylı çalışmalar neticesinde; daha özgün, daha işlevsel, daha albenili bir mimari konsept çalışmasını tamamlamıştır. Mr. Kumpir yeni yüzü, yeni işletme anlayışı ve yeni mimari konseptiyle alanının önde gelen firmalarıyla detaylı çalışmalar neticesinde; daha özgün, daha işlevsel, daha albenili bir mimari konsept çalışmasını tamamlamıştır.

Mr. Kumpir Kiosk Konsept

Mr. Kumpir Kiosk Konsept

Mr. Kumpir Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler için bayilik başvuru formu linkinden Mr. Kumpir bayilik başvurusunda bulunabilirler. Mr. Kumpir bayilik şartları ve daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim bilgilerinden bilgi edinebilirler.

Mr. Kumpir Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Küçük Piyale Mah. Zincirlikuyu Cad. Kastel iş merkezi B/Blok No. 26/6 Beyoğlu-İstanbul
Tel : 0212 347 27 80 pbx
Fax : 0212 347 27 83
E-M : franchise@mrkumpir.com

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. gül dedi ki:

  İstanbul Yenidoğan’da bu işi yapmak istiyorum… gözlemlerim bu işin bu bölge de talep göreceği yönde… birguleser_052@hotmail.com

 2. bayilik dedi ki:

  Ad ve Soyad: ahmet candan – Email Adresi: moonligh_45@hotmail.com
  Mesajınız: avm iş merkezinde kumpir uzerıne iş yeri açmak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim. iyi çalısmalar

 3. murat yildiz dedi ki:

  Cek cumhuriyetinde acmak istiyorum. Telefonum 00420737404095 emailim info@kasha.cz

 4. Murat arlı dedi ki:

  Hollanda eındhoven sehrıne bayilik almak ıstiyorum 0031643571482

 5. çetin yalçın dedi ki:

  ağrı patnosta açmak istıyorm tlf 5354808930 guruşebilız

BİR YORUM YAZ