Miligram Türkiye Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Miligram Türkiye Bayilik ve Bayilik Şartları

Miligram Türkiye Bayilik

Miligram Türkiye Bayilik Hakkında Açıklama : MİLİGRAM 2005 yılında Türkiye de kurulmuş olan, deneyimli ve yenilikçi emlak bayiliği sistemi ile gayrimenkul danışmanlığı alanında faaliyet gösteren emlak franchise markasıdır. MİLİGRAM Grup Danışmanlık Aracılık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. 2010 yılında ABD ve aynı anda 12 ülkede franchise konusunda ar-ge çalışmalarını başlatmıştır. Miligram Türkiye Bayilik ve Bayilik Şartları

Miligram Türkiye Bayilik ve Bayilik Şartları

Miligram Türkiye Bayilik ve Bayilik Şartları

Bayilik ve franchise sistemini başarılı ve doğru uygulayan ülkelerde yaptığı araştırma ve alt yapı çalışmalarını 2015 yılı sonunda sonlandırmıştır. AR-GE çalışmalarında Dünyanın önde gelen bağımsız araştırma firması Nielsen Company ‘den destek alınmıştır. Bayilik ve franchise sistemleri üzerinde yaptığı araştırmaların sonunda, MİLİGRAM franchise sistemi 15 madde ile şekillendirilmiştir. MİLİGRAM Türkiye, 2016 yılı itibariyle gayrimenkul sektöründe tecrübe sahibi iş adamı Mustafa Barak tarafından Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı sektörüne yenilikçi bir bakış açısı ve fark yaratan hizmet sunmak hedefiyle emlak franchise faaliyetlerine başlamıştır.

MİLİGRAM Türkiye’nin ilk 5 yıllık hedefi, gayrimenkul sektöründeki hizmet anlayışının kalitesini ve prestijini yükseltmek, sektörde yeni başlayan ve devam eden profesyonel iş ortaklarının sayısını artırmaktır. MİLİGRAM Intranet ağı ile franchise sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına data erişim kolaylığı ve raporlama imkanı tanımaktadır. Profesyonel eğitimci kadrosuyla satış ve pazarlama, kişisel gelişim vb. sistemin ihtiyacı olan teknik konularda çeşitli eğitim ve uygulamalar sunmaktadır.

MİLİGRAM Gayrimenkul Danışmanlığı sisteminin temelinde güven, eğitim ve vizyon sahibi olma ilkeleri yatmaktadır. Bu paydada birleştiği müşterilerinin her türlü gayrimenkul alım – satım ve kiralama ihtiyacına çözüm ortağı olmayı amaçlayan MİLİGRAM, yenilikçi ve eğitimli uzman gayrimenkul danışmanları kadrosuyla kaliteli hizmet anlayışı ile emlak sektöründe en çok tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir. MİLİGRAM Türkiye, ilk 5 yıllık büyüme ve yayılma hedefleri içerisinde Türkiye ve Dünyada franchise veren markalar arasında yerini almaktır. MİLİGRAM Türkiye alt markaları ” Commercial – Luxury – Concierge – Private – Mortgage ” ile yatırımcı ve girişimci iş ortaklarına ek kazançlar sağlamaktadır.

Firma ismi: MİLİGRAM
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Miligram Türkiye Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Ürün Hizmet Kapsamı : Gayrimenkul Danışmanlığı Bayilik Veren Firma : MİLİGRAM Türkiye Firmanın Kuruluş Yılı : 2005 Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2016 Bayilik Sayısı : 1 Bayilik Giriş Bedeli : 5.000 $ – 10.000 $ USD +KDV (Bölgesel.) (İlk 5 Franchise Ofisi ÜCRETSİZ! Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bize Ulaşın) Gerekli Ortalama Sermaye : 30.000 TL – 70.000TL Kardan Alınan Pay : %6 + %3 (Reklam Fonu) Bayi/Franchise Hedefi : 2016 yılı – 20 ofis
BROKER ADAYI ŞARTLARI : Kişisel İşin başında tüm faaliyetlere hakim olacak biçimde bulunmalı, Yeniliklere açık, gelişmiş bir vizyona sahip olmak, Analiz yeteneğine sahip olmak, Aktif ve enerjik bir ruha sahip olmak, Standartlar ve kurallarla çalışmaya uygun olmak, Takım ruhuna sahip olmak, Başarma ve kazanma isteğiyle Franchising sistemini benimsemiş olmak, Müşteri ve kalite odaklı olmak. Eğitim: Broker adayından biri en az lise, tercihen üniversite mezunu olmalı, Finansman Broker adayı yatırım finansmanına sahip olmalı, Teknoloji: Bilgisayar, microsoft office programlarını ve interneti etkin olarak kullanabilmeli, Bireysel Ve Ticari Sicil: Bireysel, yüz kızartıcı bir sebepten sabıka kaydı bulunmamalı, Ticari, banka referanslarında ve iş mahkemelerinde icra – iflas ve konkordato sorunu olmamalı, Uzman Bölgesi: Broker adayının faaliyet göstereceği bölge hakkında bilgi sahibi olması,
FRANCHİSE OFİS ŞARTLARI : Minimum 70 m² büyüklüğünde, ana arter ya da işlek cadde üzerinde olması tercihen, Ulaşımı kolay ve otopark imkanı olması tercihen, İşyeri, okul, toplu konutlar, alışveriş merkezi gibi yoğun bölgelerde olması, Tercihen giriş, giriş üzeri veya konumuna göre 1.katta olmalı, Hafta sonu çalışma izni olan bir binada yer almalı, Tabela asılabilir bir binada konumlanmalı tercihen, MİLİGRAM Türkiye ‘’standart ofis’’ donanımına sahip olmalı.
İSİM HAKKI ŞARTLARI : İsim hakkı bedeli Türkiye Geneli ve KKTC göre değişmektedir. İsim hakkı bedeli nakit ve vadeli ödeme imkanları sunulmaktadır. Franchise sözleşmesi taraflarca 5 yıl olarak imzalanarak uygulanmaktadır. Neden MİLİGRAM Türkiye’nin Markası Kurumsal Kimlik Eğitim Yabancı Dil ”Türkiye’de emlak franchise sisteminde bir ilk” Danışmanlık Teknoloji Yerel & Ulusal Reklam Ödüllendirme & Motviasyon Ofis Kuruluş ve Büyüme Bölge Koruması BÖLGE FRANCHİSOR FIRSATI!

Miligram Türkiye Bayilik Başvurusu

Miligram Türkiye Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Miligram Türkiye Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Miligram Türkiye Bayilik Başvurusu yapabilirler. Miligram Türkiye Bayilik, Miligram Türkiye Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

Miligram Türkiye Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: MİLİGRAM Türkiye
Telefon 1: 0850 223 63 53
Telefon 2: 0532 253 51 16
Email: franchise@miligram.com.tr
Web sitesi: www.miligram.com.tr
Adres Bilgileri: Esentepe Mh. Kore Şehitleri Cd. No:26/6 Zincirlikuyu, 34394 Şişli / İSTANBUL

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ