Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusu | BayilikListesi.Com

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusu

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Hakkında : PRİZMA GRUP olrak 2002 kurulan firmamız 2010 yıllında MED/MAX her gayrimenkul danışmanlık markasıyla Türkiye genelinde franchise vermeye başladı MED/MAX her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor. Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusu

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusu

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları ve Başvurusu

MED/MAX Franchise Temsilcisi olarak adlandırılan girişimciler, kendilerine uygun gördükleri bir franchise seçeneğiyle bir MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık markasının destek ve avantajlarını yanlarına alarak bulundukları bölgelerinde her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetini yaparlar. MED/MAX 2016 dan itibaren girişimcilere MED/MAX bölge ofis fırsatı sunuyor.

MED/MAX , 2010 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli girişimci gayrimenkul uzmanı, markanın kurucusu ve genel müdürü Sayın Nihat AKPINAR tarafından markalaşarak faaliyetlere başlamıştır.

MED/MAX hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, MED/MAX ’ın ulusal başarısını dünya da ve Avrupa’ da global bir marka yapmak.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak, MED/MAX ’ın ulusal çapta gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlık yapmak olacaktır.

Firma ismi: MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 10
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: franchise girişimcinin eğitimi en az lise mezunu vizyon sahibi,yeniliklere açık franchise bedeli 10.000 TL ile 20.000 TL arasında olup gririşimcinin 40.000 ile 100.000 tl arasında yatırım yapabilir.

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Başvurusu

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik ve Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Med/Max Gayrimenkul ve Danışmanlık Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: Nihat AKPINAR
Telefon 1: 0212 433 12 92
Telefon 2: 0507 681 14 82
Email: franchise@medmax.com.tr
Web sitesi: www.medmax.com.tr
Adres Bilgileri: Bağcılar Meyanı Kayalar İş merkezi 1/31 bağcılar istanbul

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ