Islak Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Islak Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları

Islak Çiğköfte Bayilik

Islak Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları

Islak Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları

Islak Çiğköfte Bayilik Hakkında Açıklama : FİRMAMIZ KENDİ BÜNYESİNDE YENİLİK YARATMIŞ VE BUNU SİZLERLE PAYLAŞMAYA HAZIR BULUNMAKTADIR. ISLAK ÇİĞKÖFTE, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden ISLAK ÇİĞKÖFTE ailesine katılabilirsiniz. Tek prosedür, ISLAK ÇİĞKÖFTE’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir. Islak Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir. ISLAK ÇİĞKÖFTE ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir. ISLAK ÇİĞKÖFTE bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – Görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır. ISLAK ÇİĞKÖFTE’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz. Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

Islak çiğ köfte, lezzet ve kaliteyi bir arada sunup, Türkiye’de yeni bir damak tadı olarak piyasaya çıkmaya hazırlanmaktadır. Sizler aracılığıyla da çiğ köfte severlere ulaştırmayı amaçlamaktadır. Sadece ana bayilikler vermeyi planlayan firmamız, ana bayilerin alt bayilerini oluşturmasını sağlayacaktır. (Firmamıza bağlı bayilerin olası kayıp yaşamasını önlemek amacıyla bayi koruma havuzu oluşturulacaktır.)

*Size verilecek olan bayiligimizin bulunacağı dükkanın; işlek yerde, 20 metrekare ile 50 metrekare arasında büyüklüğe sahip olması, su tesisatının olması gerekmektedir gerekli olan tüm ekipmanlar tarafımızca sizlere verilip anahtar teslim yapılmaktadır. Kurumsal kimliğimize uygun dekorasyon yapılması tarafımza ait olup sizden istenilen franchising sözleşmesindeki kurallara uymanizdir. Bayilerimiz kosgeb hibe krediden tarafımızca yararlandırılacak ve danışmanlık, proje kartım danışmanlık limited şirketi tarafından yapılacaktır. ( Danışmanlık için hiç bir ücret alınmayacaktır. Kosgeb krediden sağlanılan hibe kredi işyeri kurulduktan sonra bayimize geri ödenecektir.)

Firma ismi: Islak Çiğköfte
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Finans, Bölge Koruması, Personel

Islak Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: YENİLİĞE AÇIK OLAN HERKESLE ÇALIŞMAK İSTERİZ YATIRIM MALİYETİ 30.000 TL OLARAK BELİRLENMİŞ BU MALİYET 50 BİN HİBE OLAN KOSGEP HİBE KREDİDEN DANIŞMANLARIMIZ TARAFINDAN YARARLANDIRILMAKTADIR FİRMAMIZ AYLIK 3.000 TL KAZANCI TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

Islak Çiğköfte Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: ALPAY
Telefon : 0505 113 74 62
Email: islakcigkofte@hotmail.com
Web sitesi: www.islakcigkofte.com
Adres Bilgileri: (MERKEZ) Atatürk caddesi Aziz naci işmerkezi, Asma kat no: 5 Seyhan/Adana

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ