İcemar Dondurma ve Tatlı Bayilik | BayilikListesi.Com

İcemar Dondurma ve Tatlı Bayilik

İcemar Bayilik

 

İcemar Dondurma ve Tatlı Bayilik

İcemar Dondurma ve Tatlı Bayilik

İcemar Bayilik sadece dondurma bayiliği olarak ele almak tam olarak doğru olmaz. Firmanın dondurmadan başka ürünleride var bunlar arasında; sütlü tatlılar, tatlılar ve pastalarda mevcut. İcemar dondurma, tatlı, pasta, bayiliği almak isteyenler aşağıdaki iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurabilir. İcemar Dondurma ve Tatlı Bayilik 

İcemar Bayilik İletişim Bilgileri

ADRES: Yaşar Dondurma ve Gıda maddeleri A.Ş. Gaziantep Yolu Üzeri Erkenez Mevkii 5.km. P.K 46200 Kahramanmaraş
TELEFON : 0 344 – 236 06 11

İcemar Bayilik Hakkında : Türkiye’de dondurma denince, akla önce Maraş dondurması gelir. Maraş dondurmasının dünya çapında ün kazanmasında Maraşlı Kanbur ailesinin rolü büyüktür. Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş.’nin 1991 yılında kurduğu MADO; Anadolu’ya özgü bu üçyüz yıllık lezzet geleneğinin günümüz Türkiye’sindeki rakipsiz temsilcisi olarak, bugün yurt içi ve yurt dışında 180’e ulaşan şube sayısıyla giderek daha da büyüyen dev bir franchising zinciri haline gelmiştir.

ICEMAR’da, MADO gibi Yaşar Dondurma ve Gıda MAddeleri A.Ş.’nin bir markasıdır. Aynı tesislerde, aynı özenle üretilmiş gerçek Maraş dondurmasıdır. Bu katalogda gördüğünüz ICEMAR’ın eğlenceli lezzetlerini müşterilerinize güvenle sunabilirsiniz.

Yüzelli yıldır süregelen dondurma lezzeti serüveninin; Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. çatısı altında güçlü bir sınai yapı haline gelişi, 1986’da atadan kalma geleneksel imalathanelerin, çağın gereklerine yanıt verecek modern tesislere dönüştürülmesiyle gerçekleşmiştir. 1989 yılında Türkiye Süt Endüstrisi Kurumu tesisleri bünyeye dahil edilmiş ve böylece Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. 20.000 m2 arazi üzerinde kurulu 11.000 m2’lik kapalı bir alana sahip olmuştur.

Tesislerde dünya standartlarında, titiz ve sağlıklı bir üretim ortamı mevcuttur. Dünya dondurmacılık sektörünün son teknolojisi tüm üretim ve denetim ortamları, üstün kalitede, özgün ve market tipi sınai dondurma üretiminin tüm gereklerini yerine getirmek üzere seferber edilmiştir. Kaymaklısında frambuazlısına, muzlusundan cevizlisine, vişnelisinden elmalısına kadar, saatte beş ton dondurma üretilmekte ve kalite denetimlerinden sonra 4.000 m2’lik soğuk hava depolarımızda korumaya alınmaktadır. Dağıtım ise değişik boyutlardaki 30’u akın soğutuculu araçtan oluşan özel filomuz aracılığıyla yapılmaktadır.

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. kemal dedi ki:

  aydında bir bayilik açmak istiyorun şartlar nelerdir? zeer09@hotmail.com

 2. Ayfer dedi ki:

  Ingiltere bayilik icin gerekli bilgileri emaille yollarsaniz sevinirim saygilar

 3. bayram büyükbayrak dedi ki:

  selam ben istanbul bayrampasa yıldırım mahallesinde bir sube acmak isterim mahallemiz genelde eski YUGOSLAV gocmenleri oturmakta bende aynı adreste 46 yıldır oturmaktayım GSM isiyle casısmaktayım bana maliyet hesabını atarsanız sevinirim

 4. cengiz alhun dedi ki:

  sayın yetkili; Tokat İlinde Alhunlar Ltd Şti olarak çalışmaktayız.Tokat İline açılacak Novada iş merkezi için bayilik şartlarınız nelerdir.Bilgilendirme mailinizi rica ederiz.

  Alhunlar Ltd Şti.
  Cengiz ALHUN

 5. Birol Demiral dedi ki:

  Slm zonguldakta bir sube acmak istesek ne Gibi sartlarariyosunuz bana nu konuda bir bilgi verebilirmisiniz Tel ‘05076105947 tskler

 6. FarIdin dedi ki:

  İcemar Dondurma ve Tatlı Bayilik
  Merhaballar nasil siniz
  Benim yerim Kosovada su anda Perde isi yapiyoruz
  sizinle qalismak isiyuruz mumkun se , yani beze Bayilik verebilir mi siniz
  ya da ben gelebilirim gurusmek sizin le ya da ben sizi davet ediyorum daha iyi
  Benim musafirim olursunuz
  Saygilarimla
  Faridin Halili
  Mob:+38649169063
  skype:faridin64

BİR YORUM YAZ