Hogg Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Hogg Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Hogg Giyim Bayilik

Hogg Giyim Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: HOGG merkez Fransa olmak üzere dünya üzerinde birçok ülkede bulunan Jennyfer logosu ile faaliyetlerini sürdüren Fast-Fashion markasıdır. 2015 yılı itibari ile Türkiye çalışmalarına başlayan Hogg burada geniş kitleleri hedeflemektedir. Hogg Giyim Bayilik Konusudur ®.

Firma ismi: HOGG MAĞAZACILIK AŞ
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1965
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Hogg Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Hogg Giyim Bayilik Şartları

Hogg Giyim Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: HOGG iş stratejileri çerçevesinde yeni mağaza açılacak lokasyonlar belirlenerek franchise ve master franchise anlaşmaları yapılmaktadır. Yatırım aşamasında aşağıdaki konular ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm destek sunulacaktır. – Zaman ve maliyet fizibiliteleri yapılır. – Mağazanın işletilmesi için gerekli tüm eğitim HOGG tarafından verilir. – HOGG girişimcisine, marka, altyapı ve sistem kurulumu hakkında tüm Know-How aktarılır. – Mağazanın mimari tasarımı ve dekorasyonu planlanır ve uygulamaya alınır. – Personel seçimi desteği verilir.
HOGG Mağaza Standartları: – Alışveriş merkezlerinin tekstil perakende katında veya ana caddeler üzerinde, alışveriş trafiğinin yoğun olduğu arter’de yer alması ve HOGG’un onayından geçmesi – 250 m2 ve üzerinde brüt alanı bulunması ve bu alanın %10 büyüklüğünde depo alanına sahip olması – Minimum 10 metre cephesinin olması – Miminum 3 metre tavan yüksekliğine sahip olması – HOGG kurum kimliğine ve mağazacılık operasyonuna uygun olması.
HOGG Franchise talep eden kişi veya kurumlarda aranan özellikler: – Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübeli olması – Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olması – Güçlü finansal yapı.
HOGG Giyim Yatırım Maliyeti: Türkiye’de gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti 450€/m2 Mağaza m2 sine gore belirlenen mağazacılık donanımları (askı, manken, bilgi işlem sistemi vs…) yukarıda belirtilen tutara dahil değildir.
HOGG Bayilik Katılım Bedeli: – Mağazanın taşıdığı stok hacmi, ürün dönüş hızı, yatırım büyüklüğü ve lokasyonun özel koşullarına göre belirlenmektedir. – Banka Teminat mektubu verilmesi Yukarıda belirtilmekte olan ticari koşullar ülkeden ülkeye farklılık gösterebilmektedir.

Hogg Giyim Bayilik Başvurusu

Hogg Giyim Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler yada yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Hogg Giyim Bayilik Başvuru Formu giriş yaparak Hogg Giyim Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Hogg Giyim Bayilik, Hogg Giyim Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki franchise formunu doldurmanız yada aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Hogg Giyim Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: HOGG MAĞAZACILIK FRANCHISE DEPT.
Telefon: +90 (541) 727 2436
Email: franchise@hogg.com.tr
Web sitesi: www.hogg.com.tr
Adres Bilgileri: Mahmutbey Mh. Office212 No:3 İSTANBUL

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ