Evimbank Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Evimbank Bayilik ve Bayilik Şartları

Evimbank Bayilik

Evimbank Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Sevgili Evimbank Girişimci adayımız, Evimbank A.Ş, 0850 304 1 350 Evimbank Çözüm Merkezi ve evimbank.com kanallarından hizmet veren, Türkiye’nin Kurumsal bir Franchise sistemiyle büyüyen Sigorta hizmetleri, Finansal ve Parasal hizmetler. Gayrimenkul komisyonculuğu, müşavirliği ve idaresi hizmetleri, Gümrük müşavirliği hizmetleri sunan Türk Patent Enstitüsü Tescilli markasıdır. Evimbank Bayilik Konusudur.

Evimbank Bayilik ve Bayilik Şartları

Evimbank Bayilik ve Bayilik Şartları

Saygılarımızla. Evimbank A.Ş Yön.Kurul Başkanı. Değerli girişimci adayları, iş ortaklarımız, paydaşlarımız, dostlarımız ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarım;

Evimbank’ı tanımlarken pek çok ifade kullanılabilir; ancak benim nazarımda Evimbank, baharı müjdeleyen bir çiçek gibidir. Zorlukların geride kaldığının habercisidir. Yola çıktığımız ilk günden itibaren “Bir işim olsun.” diyen; ancak bu isteğini yerine getiremeyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına vesile olmayı, onlar için zor olanı kolaylaştırmaya vesile olmayı amaçladık. Bu ülkenin insanı, imkanları dahilinde zorlanmadan kolaylıkla kendi işinin sahibi olsun istedik.Büyük paralar ödemeden, kolaylıkla, gönül rahatlığı ve manevi açıdan huzur içinde iş sahibi olmak isteyen milyonlarca insan için dar, boğucu, huzursuz edici, yorucu, bunaltıcı yollardan feraha çıkış oldu.

Firma ismi: EVİMBANK
Evimbank Bayi – Franchise Şube Sayısı: 10
Evimbank Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Evimbank Bayilik Şartları

Evimbank Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: TEMEL FRANCHİSE BİLGİLERİ 1. Marka Adı: ‘EVİMBANK’ Türk Patent Enstitüsü onaylı Tescilli markadır. 2. Bayilik Şartları: katılım ücreti Aylık 100.TL ile 250 TL Arasında Değişmektedir. (Yıllık ön ödemeli ) 3. Sözleşme süresi: İmzalanma tarihinden itibaren en az 5 (BEŞ) yıl süreyle geçerli olacaktır. 4. Bayilik Paket(ler)inin içeriği: Görüşmelerde Belirlenecektir. 5. Bayilik Verilecek İller : Türkiye Geneli ve K.K.T.C. Kapsamlı 6. Ortalama Kar Marjı: %100 7. Reklam Katılım Ücretleri : Aylık 100.TL. 8. Cirodan Pay : Alınmıyor. 9. Ek Hususlar : Yatırım Maliyeti Metre Kareye Göre Değişmektedir.

Evimbank Bayilik İletişim Bilgileri

Evimbank Franchise Bayi Yetkilisi: Özgür Bağcı
Evimbank Telefon 1: +90 532 136 32 39
Evimbank Telefon 2: +90 850 304 1 350
Evimbank Email: franchise@evimbank.com
Evimbank Web Sitesi: www.evimbank.com
Evimbank Adres Bilgileri: PK.34398 Maslak İstanbul

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ