Emlak İstasyonu Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Emlak İstasyonu Bayilik ve Bayilik Şartları

Emlak İstasyonu Bayilik

Emlak İstasyonu Bayilik ve Bayilik Şartları

Emlak İstasyonu Bayilik ve Bayilik Şartları

Emlak İstasyonu Bayilik Hakkında Açıklama : Emlak İstasyonu Dünya genelinde yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine güvenilir bir ortam içinde zengin bir portföy sunarak,emlak taleplerini karşılayan yüz de yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Emlak İstasyonu Bayilik ve Bayilik Şartları

Emlak İstasyonu olarak gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine franchise ofislerimizle birlikte alım-satım, kiralama, projelendirme, değerleme, ekspertiz ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak, yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.

Firma ismi: Emlak İstasyonu
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 15
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Emlak İstasyonu Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Mesleki ilke ve kuralları uygulayan ahlaki değerlere sahip. Franchıse ofisinin en az 60.m2 olması, wc lavosunun bulunması ve en az iki bölümden oluşması mecburidir. Servis aracının olması, ofisin Müşteri karşılama bölümünde gerek eleman gerekse müşteri temsilcilerinin kullanacağı en az iki hizmet masası ve bunlara hitap edecek oturma grupları. Müşteri ile yapılacak özel görüşmeler için yeteri kadar büyük ve donanımı olan bağımsız bir bölüm. ofis bölümleri tam müstakil olacağı gibi bölünmüş açık çalışma alanları şeklinde de dizayn edilebilir. Franchise verenin belirlediği renk, tek tip tabela, mobilya, kanuni belgeler ve kartvizitler kullanılacaktır.

Emlak İstasyonu Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: Emlak İstasyonu
Telefon 1: 0850 304 80 54
Telefon 2: 0850 304 80 56
Email: bayimol@emlakistasyonu.com
Web sitesi: www.emlakistasyonu.com
Adres Bilgileri: Ataşehir / İstanbul

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ