Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Reklamlar

Efalli / Fuba Giyim Bayilik

Efalli / Fuba Giyim Bayilik Hakkında : 1990 yılında bursada kumaşçılık ile başladıgımız textil sektorunde 1996 yılından itibaren ; Güven, Kalite ve Titizliğe verdiğimiz önemle erkek pantolon ve takım elbise üretiminde bulunduğumuz konumu daha ileriye taşımaktır… Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Tekstil sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları

Efalli; talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. İşimize erkek dış giyimle devam etmekteyiz. Türkiye geneli aktif çalısan erkek giyim bayilikeri aramaktayız. Ürünlerimiz tek ceket takım elbise ve tek pantolandur.

Reklamlar

Bursa’da Buttim ve Tuz Pazarında bulunan mevcut iki şubemiz; Bursa, İzmir ve İstanbul’da üretim atölyelerimizle, dikişe, kumaş seçimine ve ayrıntıya verdiğimiz önemle müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmektir…

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm Dünyadır. Global ticaret hayatında, tekstil ve erkek giyim sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak, hedef misyonumuzdur.

Firma ismi: EFALLİ-FUBA GİYİM SAN TİC LDT ŞTİ
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 30
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Efalli / Fuba Giyim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Aktif çalışan erkek giyim mağaza olması ve tecrübeli olması ilk tercih sebebidir. Diğer şartlar telefonla bilgi verilecektir.

Efalli / Fuba Giyim Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: Şükrü Kaya
Telefon 1: 0507 8807244
Email: sukrucimenlikaya@gmail.com
Web sitesi: www.efalli.com
Adres Bilgileri: yeni yalova yolu buttim iş mrk. e blok kat 3 no.99 osmangazi-bursa

En popüler 10 Bayilik için TIKLAYINIZ

Hızlı Yükselecek 12 Bayilik Konsepti için TIKLAYINIZ

Reklamlar

Content Protection by DMCA.com
YAZI DEĞERLENDİRME
İnceleyen
Bayilik Listesi
İnceleme tarihi
Yorum
Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları
Değerlendirme
5
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ