Dryman Kuru Temizleme Bayilik ve Bayilik Başvurusu | BayilikListesi.Com

Dryman Kuru Temizleme Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Dryman Hakkında : Yakın bir geçmişe kadar ülkemizde, kuru temizlemecilik; eski teknoloji ve yöntemlerle çalışılan, çalışanın ustalık ve becerisine dayalı, kalite standartı müşteriyi tatmin etmekten uzak, fiyatların yüksek, hizmet sürelerinin çok uzun olduğu, gelişmeye kapalı bir iş koluydu. 90’lı yılların başlarında, mesleki açıdan gelişememiş olan bu tip kuru temizlemecilere; tüketicinin gözünde daha olumlu bir imaja sahip, çeşitli pazarlama yöntemleri ve toplama noktaları ile genişlemeyi hedefleyen ikinci kuşak kuru temizlemeciler eklendi. Dryman Kuru Temizleme Bayilik

Dryman Kuru Temizleme Bayilik

Dryman Kuru Temizleme Bayilik

KALİTE HIZ UYGUN FİYAT GÜVEN… Ancak, tüketici beklentilerinin baş döndürücü hızlarla değiştiği 21.yüzyılda, eski tip kuru temizlemecilerin bu değişimlerle gelen talepleri karşılayabilmeleri mümkün görünmemektedir. DRYMAN, gerek teknolojik gelişmeler gerek ise günümüz modern toplumunun yeni talepleri ışığında, varolan kuru temizleme anlayışını yıkarak, yeni bir bakış açısına sahip bir sistem yaratmıştır. Şimdi ise DRYMAN bu sistemi sizlerle paylaşıyor.

Dryman Bayilik Başvurusu
Dryman kuru temizleme bayilik başvurusunda bulunmak isteyen yatırımcılar bu bayilik başvuru formu linkten tıklayarak Dryman bayilik başvurusunda bulunabilirler.

Dryman Bayilik İletişim Bilgileri
Genel Merkez : Girne Mah. Irmak Sokak Küçükyalı İş Merkezi G/Blok No : 44 Maltepe / İSTANBUL
Telefon : 0216 388 75 73 (Pbx)
Fax : 0216 388 54 33
Mail : eturhan@dryman.com.tr

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mensure Adıyaman dedi ki:

    Bayilik şartları ve ücreti hakkında bilgi almak istiyorum.

BİR YORUM YAZ