Dilek Pastanesi Bayilik > Dilek Pastanesi Bayilik Başvurusu | BayilikListesi.Com

Dilek Pastanesi Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Dilek Pastanesi Bayilik

Dilek Pastaneleri 2008 yılından itibaren Franchise sistemiyle ve UFRAD derneğine üye olarak çalışmaktadır. Dilek Pastaneleri kendi mağazalarının dışında Franchising sistemiyle de çalışmaktadır. Dilek Pastaneleri bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip ile ar-ge’sini her geçen gün güçlendirmekte ve ürün çeşidini artırmaktadır. Dilek Pastanesi Bayilik

Dilek Pastanesi Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Dilek Pastanesi Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Her gün pasta, börek, baklava, sütlü tatlı, kurabiye, çikolata, paket ürün vs… üretimini kendi bünyesindeki 6500 m2’lik üretim tesisinde merkezi üretim şeklinde yapmakta ve Frigofirik araçları ile soğuk zincir akışını kırmadan şubelere sevk etmektedir. Dilek Pastanesi Bayilik almak isteyen girişimciler – yatırımcılar yazının devamındaki Dilek Bayilik Başvuru Formunu doldurarak Dilek Bayilik Başvurusu yapabilirler. Bayiliklistesi.com Veya Dilek Pastanesi Bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorlarsa iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurabilirler.

Dilek Pastanesi Bayilik Başvurusu

Başvuru Süreci: Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerinin bize ulaşması için sitemizde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmalıdır. > Başvuru Formu <Müracaat alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde tarafınıza Franchisee departmanımız geri dönüş yapacaktır.

Dilek Pastanesi Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : İKİTELLİ O.S.B. ATATÜRK BULVARI NO : 64 / A BAŞAKŞEHİR – İSTANBUL
Tel : 0212 671 70 34 Pbx
Faks : 0212 671 71 49
E-posta : dilekpastanesi@dilek.com.tr

Dilek Pastanesi Bayilik Hakkında : 1957 Yılında Fatih Dilek Pastanesi adı altında açılan merkez şube ile yiyecek – içecek sektörüne giren İşletme bugün Dilek Pastane – Café – Restaurant olarak 14 şube ile İstanbul’un elit semtlerinde hizmet vermektedir.

Dilek Pastaneleri gıda sektöründe sadece Pastane ürünleri üreten bir firma olmayıp aynı zamanda restaurant İşletmeciligi konusunda da lider firmalardan birisidir.

Dilek Pastaneleri Catering uygulamalarında gerek çok sayıdaki mevcut salonlarını kullandırması, gerekse egitimli personelleri ile istenen lokasyonlarda Verdigi hizmet kalitesi ile tercih edilen firmalardan birisidir.

Dilek, çok sayıdaki çeşitli kurumlar için isteğe ve ihtiyaca yönelik profesyonel ekibiyle isme özel üretim yapmaktadır. Dilek Pastaneleri kullanmış olduğu tüm hammaddeleri Gıda Mühendisi kontrolünde teslim almakta ve Gıda Üretim Ruhsatı olmayan firmalar ile çalışmamaktadır.

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. FARIDUN dedi ki:

  MERHABA BEN YURTDISINDAN YAZIYORUM. TACIKISTANDA GUZEL PASTANE ACMAK ISTIYORUM. BU KONUDA KARARLIYIM. BIZIM ULKEDE GUZEL TURK USULU PASTANE YOKTUR. TAM TURK USULU PASTANE ACABILIRSEK II OLURDU. IRTIBAK NUMARALARIM +992985902848 YADA ISFARA81@MAIL.RU YA YAZILARINIZI GONDEREBILIRSINIZ

 2. MESUT dedi ki:

  MRB BEN ANKARADAN MESUT PASTANE ACMAK ISTIYORUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 3. fıkret dedi ki:

  slm ben pastane uzerıne dukkan acmayı ıstıyorum guzel bıır yerde bana yardımcı olurmusnuz tesekkur

 4. fıkret dedi ki:

  slm ben pastane acmayı dusunuyorum

BİR YORUM YAZ