Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları | BayilikListesi.Com

Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları

Dilaver Pastaneleri Bayilik

Dilaver Pastaneleri Bayilik Hakkında : Dilaver Pastaneleri; 1981 yılından günümüze, kaliteli ürün,kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine dayanan ilkesinden ödün vermeden gelmiştir. 1981 yılında Baklava Börek imalathanesini açarak sektöre giren Dilaver AKKOYUN, 1983 yılında şişli Pangaaltın da şehitoğlu baklavalarını kurmuştur. Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları

1992 yılında, İstanbul’un Anadolu yakasına geçilerek bugünkü Dilaver Pastanelerinin merkezi kurulmuştur. Burada da gösterilmiş olan başarıdan ve müşterilerin yoğun talebinden dolayı;1996 yılında Ümraniye Çarşı’ya da 2.şube açılmıştır. 2006 yılına gelindiğinde Dilaver Pastaneleri en büyük yatırımın işe yapılan yatırım olduğu bilinciyle de mevcut şubelerini dekore etmiş ve yeni bir vizyon kazanmıştır.

Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları

Dilaver Pastaneleri Bayilik ve Bayilik Şartları

2007 yılında Ümraniye Ihlamurkuyu’ya 3.şubesini açmıştır.Şu an Dilaver Pasta ve Cafe olarak faaliyetine devam etmektedir. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardı ile yasal zorunlulukları da gözeterek ulusal ve uluslar arası platformlarda süreklı gelişmeyi ve büyümeyi yeni kitlelere ulaşmayı amaç edinmiştir. Dilaver AKKOYUN; kaliteyi, hizmetin en iyisini bozmadan Allah’ın izni müşterilerinin de talebi doğrultusunda ,yeni şubelerin devamının olacağını ve bu lezzeti daha fazla insana ulaştıracağını belirtmektedir.

FİRMA İSMİ: Dilaver Pastaneleri
BAYİLİK KATEGORİSİ: Cafe/Pastane
KURULUŞ YILI: 1981
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 6

Dilaver Pastaneleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Telefonla bilgi verilecektir. Tabela parası adı altında olan hiçbir ücret istenmemektedir.
BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ.

Dilaver Pastaneleri Bayilik İletişim Bilgileri

YETKİLİ KİŞİ: Arif ÇEKEN
CEP TEL: 0507 848 90 77
İŞ TEL : 0216 466 14 56
MAİL : arifceken@aydinlarg.com
WEB : www.dilaver.com.tr
ADRES BİLGİLERİ: Fabrika: Eyüp Sultan Mah. İbni Sina Cad. No:16 Samandıra/Sancaktepe/İstanbul

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. halil demirci dedi ki:

    merhabalar ben ataşehirden halil demirci 20 yıllık pastane işletmeciliği ve yöneticiliği tecrubesine sahibim pasta üretiminden muşteriye sunulmasına kadar hertürlü tecruben var aslında hedefim kendim bir pastane restorat açmaktı ancak sermayem olmadığından açamıyorum son 5 yıldır medya sektöründe tv program yapımcılığı yapmaktayım ama artık eski mesleğim olan pasta işini yapmayı düşünüyorum medya sektöründe edindiğim çevre ve tecrubeme güvenerek başarılı olacağımı düşünüyorum belediye başkanlarından millet vekillerine sivil toplum örgütlerinden basın ve medya gruplarına kadar çevrem vardır bu çevremi iyi değerlendirip hem markanızı markalaşmasına katkıda bulunucağıma inanıyorum hemde madi anlamda firmanıza katkıda buluna bilirim ön celikle siz sn firma yetkilileri ile tanışmak ve görüşmek isterim saygılar iyi çalışmalar halil demirci org_53@hotmail.com

BİR YORUM YAZ