Bond Non Çanta Bayilik ve Bayilik Bilgileri | BayilikListesi.Com

Bond Non Çanta Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Bond Non Çanta Bayilik

Bond Non Çanta Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Bond Non Çanta Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Bond Non Çanta Hakkında : Öncelikle web sitemizi ziyaret ederek bize zaman ayırmanızdan dolayı duyduğumuz memnuniyeti paylaşıyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyoruz. Türkiye’de çanta ve moda sektörünün gelişimi ile başlayan süreçte BOND NON 1992 yılında kurularak sektörün öncü ve lider firmaları arasında yerini almıştır. Bond Non Çanta Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Geride bıraktığımız sürede gurur duyacağımız ve sektörde ses getiren çalışmalara imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. BOND NON olarak en önemli idealimiz, “sadece çanta yapmıyoruz içine yaşamı da katıyoruz” şeklindedir. Uluslararası deneyimlerimiz ve standartları değiştiren tasarım anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık olarak 1300 corner mağazaya sahip bulunmaktayız.

BOND NON, modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uyumlu günden geceye uzanan dinamik ve özgün seçenekler sunarak tasarım ve üretim kalitesiyle fark yaratan bir markadır. Global dünyadaki öncü trendleri yaşam tarzına dönüştüren çağdaş kadın ve erkeğin çanta ve aksesuar markasıdır. Bond Non Çanta Bayilik Başvurusu yapmak isteyenler aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

Bond Non Çanta Ürünler

  • Erkek Çanta
  • Bayan Çanta
  • Aksesuar Ürünleri

Bond Non Çanta Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Mimar Kemalettin Mah. Mithatpaşa Cad. No:31 / 2 Beyazıt / İSTANBUL
Telefon : +90 212 516 78 21 (Pbx)
Faks : +90 212 516 78 22
Email : bond@bondnon.com

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ibrahim dedi ki:

    Çanta bayisi olarak bu ise girmek istiyorum

BİR YORUM YAZ