Arora Motor Bayilik ve Bayilik Başvuru | BayilikListesi.Com

Arora Motor Bayilik ve Bayilik Başvuru

Reklamlar

Arora Motor Hakkında : Şirketimiz; 1980 Yılında Ünverdi Ticaret ,Mehmet Ünverdi ünvanıyla ticari faaliyetine şahıs firması olarak başlamış,1991 yılında ise şahıs firmamız aile şirketine dönüştürerek Ünverdi İç-Dış Ticaret Pazarlama Ltd. Şti. olarak yeni ünvanını almıştır. Dünya Ticaretinde bazı firmaların ticari uygulamalarında öncelikli olarak kaliteli ürün üretimi anlayışından ziyade, daha çok kazanç elde etme doğrultusunda hareket etmeleri göz önündedir. Günümüzde özellikle bu anlayışlar doğrultusunda faaliyet göstermekte olan belirli ülke menşeli olan söz konusu bu firmalar tarafından gerçekleştirilen ihracatlar ile kalitesiz ürünlerin piyasalara arzı neticesinde bir çok haksız rekabetler ve uygulamalar ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamaları tercih eden firmaların doğal olarak üretim, işçilik ve maliyetlerinin düşük olması kaçınılmaz bir realitedir. Arora Motor Bayilik

Arora Motor Bayilik

Arora Motor Bayilik

Arora ailesi olarak temel prensibimiz her zaman Kalite Önceliği İlkesi olmuştur ve daima bu prensibimizin dışına çıkmamayı kendimize misyon edinmişizdir.Kaliteden taviz vermeyen firmamızda üretimiz her aşaması genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Ürünlerimizin kalitesine olan güvenimiz ve müşterilerimizin inancı sayesinde gelişmiş ve gelişmekte olan yüksek standartlarımız, ISO 9001-2000 Kalite Uygunluk Belgesiyle de onaylanmıştır.

Şirketimiz, Bünyesinde bulunan pazarlama temsilcilerimiz , bayilerimizi araçlarıyla devamlı olarak ziyaret ederek satış yapmaktadırlar. Satışını gerçekleştirdiğimiz. Ürünlerimizin sevkiyatını yine kendi araçlarımız ile yapmaktayız. Gerçekleştirilen hedefler ile gelecekteki hedeflerimiz, referans listemizde görülen yapmış olduğumuz işler neticesinde almış olduğumuz teşekkür yazıları bizleri daha da motive etmiştir. Scooter, Motorsiklet ve Elektrikli Bisiklet sektöründe en iyi olmaya tüm ekibimizle el birliği ile devam etmekteyiz.

İlgili konu: Kosgeb destekleri ile bayilik almak

Şirketimiz kendi menfaatleri doğrultusunda 2004 yılının başından itibaren , dünyanın çeşitli ülkelerindeki fuar ve fabrikaları ziyaret ederek , kendi ürettiği ve ithal ettiği malları Türkiye pazarına sunmaya karar vermiştir. ve yeniden yapılanmaya giderek, 2005 yılı içerisinde şirket merkezini ve depolarını Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:491 Seyhan / ADANA Adresindeki toplam 12.500 m.karelik alanda, içinde 8.500. m.kare kapalı alanı bulunan yeni adrese taşımıştır.

Aynı Zamanda şu an itibariyle motorsiklet üretim hattına sahibiz ve üretim aşamasına geçmiş bulunmaktayız. Aylık Üretim Kapasitemiz 2.500 adet motorsiklet olarak planlanmıştır. Bu yeni modern iş yerimizde motorsiklet üretim hattımızı kurarak sanayi bakanlığından yılda 30.000 adet Motorsiklet üretebilir. Kapasite raporu aldık. Şirketimize ilave olarak 2005 yılının başında üretim,ithalat,ihracat, ve Türkiye Çapında servis hizmeti verebilmek için bünyemizce Borbis Bisiklet Day. Tük.Mal.San.ve Tic. Ltd. Şirketini kurduk.

Arora Motor Bayilik Başvuru
Arora Motor yetkili satıcı bayiliği almak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu başvuru formu linke tıklayarak Arora Motor Bayilik başvurusu yapabilirler. Arora Motor yetkili servis bayisi olmak isteyen girişimcilerde vermiş olduğum bu başvuru formu linke tıklayarak Arora Motor yetkili servis başvurusunda bulunabilirler. Arora Motor Bayilik hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden irtibata geçiniz.

Arora Motor Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Turhan Cemal Beriker Blv. No:491 B Seyhan / ADANA / TÜRKİYE
Telefon : 0322 428 55 11 PBX
Faks : 0322 428 13 11
E-Posta : info@arora.com.tr

İlgili konu: İş Bankası Franchise Destek Kredisi ile iş kurmak

Content Protection by DMCA.com
YAZI DEĞERLENDİRME
İnceleyen
Bayilik Listesi
İnceleme tarihi
Yorum
Arora Motor Bayilik ve Bayilik Başvuru
Değerlendirme
5
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Alim sensoy diyor ki:

  Istanbul güngören sanayi Mah yetkili servisli kalmak istiyorum alimapdullah55@gmail.com alim sensoy

 2. selman akan diyor ki:

  Burak motorlu araçlar yeni şehir mersin bayilik talebinde bulunmak istiyorum adres cumhuriyet mah gmk blv 1616 sok no 3/n yeni şehir mersin tlf no 03243252484 05365974115

 3. cihan diyor ki:

  bursa yenişehir 05330513760 bayyınız olmak ıstıyorum saygılar

 4. kadir kelebek diyor ki:

  yetkili servislik ve bayilik almak istiyorum karamürsel kocaeli 05315410746 05330902788

 5. hasan erdal diyor ki:

  bayilik almak istiyorum

 6. METİN AYDIN diyor ki:

  Siirt merkezde bayilik almak istiyorum bayilik hakkında bilgi almak ve şartlar nelerdir ögrenmek istiyorum saygılarımla

 7. selmanakan diyor ki:

  Burak motorlu araçlar yeni şehir mersin bayilik talebinde bulunmak istiyorum
  adres cumhuriyet mah gmk blv 1616 sok no 3/n yeni şehir mersin
  tlf no 03243252484 05365974115

 8. onur önel diyor ki:

  bayilik hakkında bilgi almak istiyorum tekirdağ çorlu

 9. fatih yiidiz diyor ki:

  hatay serinyolda bayilik hakkinda bilgi almak istiyorum05389276472

 10. muammer akbaş diyor ki:

  benhabalar ben arora motorsiklet bayilik başvurusu yapmak istiyorum 05325227307

BİR YORUM YAZ