Alvina Giyim Bayilik – Tesettür Bayilikleri | BayilikListesi.Com

Alvina Giyim Bayilik – Tesettür Bayilikleri

Alvina Giyim Bayilik

1996 yılında kurulan Alvina; bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda akımlarına uygun bir şekilde; özgün tasarımlarla, en iyi kalitede, en iyi fiyatla , tek bir çatı altında sunmayı kendine hedef seçmiştir. Alvina 2008 yılında mağazalaşmaya başlayarak, bugün itibariyle 16 konsept mağazada toplam 8.000 m2 nin üzerinde alanda her sezon 600 ün üzerinde özel ürünü tüketicilerine sunmaktadır. Ayrıca tüm yurda yayılmış 300 satış noktası ile de size en yakın yerdedir. Alvina yalnız Türkiye’de değil dünyada 32 ülkede de değişen moda tercihlerinde kendi alanında trend belirleyicisi olarak öncü rol üstlenmektedir.

Alvina Markanın Arkasındaki Güç

Alvina ; bayan giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren, uluslararası ölçekte prestije sahip ulusal bir firmadır. Alvina’nın 150 si mağazalarda satış elemanı, 150 si idari kadroda tasarım, planlama, satış ve lojistik bölümlerinde olmak üzere 300 çalışanı bulunmaktadır. Üretim ise 1.000 in üzerinde bir üretim kadrosuyla gerçekleştirilmektedir. İzmir Gaziemir’de bulunan merkez 10.000 m2’lik kapalı alana sahip olup, Alvina’nın üretimi burada Alvina çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir. İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunan bölge satış müdürlükleri sayesinde, müşterilerimizin ürün taleplerine, bölgesel olarak dinamik bir hizmet verilmektedir.

Alvina Giyim

Alvina Giyim

Alvina Konsept
Alvina 15 yıldır tüketicilerin taleplerini dikkate alarak oluşturduğu çizgisi dahilinde, günlük kıyafetten abiye giyime , bluzdan pardesüye bir bayanın tüm giyim ihtiyacını karşılayacak çeşitte model tasarlayıp üretmektedir.

Takım Olma
Alvina’nın en önemli varlığı insandır. Takım ruhuyla beraber genel Alvina konseptini benimseyen ekibimiz tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Alvina Mağazası
2008 yılında başlanan mağazalaşma sürecinde, tek tip standart dekorasyona sahip, tüm ürünlerin müşteri tercihlerini ve seçim sürecini kolaylaştıracak şekilde sergilendiği , alışverişin keyifli bir yolculuk tadında gerçekleştiği mağazalar oluşturmak hedeflenmiştir.

ALVİNA GİYİM BAYİLİK BİLGİLERİ
Adres: Halit Ziya Bulvarı No : 1 Çankaya / İzmir / Türkiye
Tel : +90 232 425 92 83
Fax : +90 232 446 50 28
E-mail : destek@alvina.com.tr

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 93 YORUM
  1. onur dedi ki:

    bu site onlara ait değil arkadaşlar onların mailine yazın.. bu site sadce onları size tantmış.. o şirketleri sizn yazdığınızı görmez bile. çünkü admalrın burayla alakası yok.

  2. ali dursun dedi ki:

    Slm aleykum fransa bordeaux guzel konumlu 60m2 sifir dukkanim var tesettur uzerine magaza acmayi dusunuyorm sirketi kurma adamasindaym bir ay surebilir bayilik almak istiyorum sartlari nedir yada almanyada toptan satis subeniz varmi bilgilendirirseniz memnun olurum. rizelidursun@outlook.fr

  3. ibrahim delioğlu dedi ki:

    merabalar gaziantep şehitkamil ilçesinden yazıyorum 200mt kare işyerim kendi mülküyetim bayiniz olmak istiyorum… bulent_delioglu@hotmail.com

BİR YORUM YAZ