Adaga Gıda Bayilik ve Bayilik Bilgileri | BayilikListesi.Com

Adaga Gıda Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Adaga Gıda Bayilik

Adaga Gıda Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: ADAGA AŞ; 2011 yılında kurulmuştur. Firmamız “en iyi ve en yenilikçi ürünler sunmak” ilkesiyle yola çıkarak yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda Türkiye’de önemli projelere imza atmış bulunmaktadır. Bu doğrultuda 2013 tarihinde TÜBİTAK çalışmasını başarıyla tamamlamıştır. 29.04.2014 tarihi 28986 sayılı ‘Teknolojik ürün yatırım destek programı hakkında yönetmelik kapsamı altında yapmış olduğumuz “Kabuklu Deniz Ürünlerinden Kitin -Kitosan Üretimi ile Farklı Sektörlere Ara Madde Olarak Kullanılması” ile yatırım projemiz değerlendirme komisyonu tarafından uygun görülerek desteklenmesine karar verilmiştir. Adaga Gıda Bayilik Konusudur.

Adaga Gıda Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Adaga Gıda Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Türkiye’de daha önce üretimi gerçekleşmemiş olan Kitin- Kitosan, firmamız tarafından Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının SAN-TEZ projesi kapsamında almış olduğu destekle üretilmeye başlanmıştır. Şirketimiz tarım sektöründe de yenilikçi ürünler üreterek Türkiye’nin ihtiyacını karşılamak ve dünyaya ihraç etmek üzere tesisler kurmakta, projeler planlamakta ve hayallerini hayata geçirmek üzere çalışmalar yapmaktadır.

Bu sektörde firmamızın 2016 yılı itibariyle araştırma geliştirme üzerine faaliyete geçirmiş olduğu AR-GE laboratuvarıyla ürünlerin analizleri her an yapılabilmekte ve ürünlerin daha iyi gelişmesini sağlamak için sürekli olarak uzman ekibimizle birlikte formülasyon farklılaştırma ve iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Böylelikle her çıkan ürün daha iyi kontrol edilmekte ve standart ürünlere bağlı kalmadan her an için yenilikçi bir üretim anlayışıyla ürünler üretilmektedir.

Adaga Gıda Bayilik Bilgileri

Firma ismi: ADAGA GIDA VE DANIŞMANLIK AŞ.
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 4
Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması
Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik şartları karşılıklı görüşmeler sonucu belirlenecektir.

Adaga Gıda Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: ADAGA GIDA
Telefon 1: 0242 340 00 33
Telefon 2: 0532 766 44 23
Email: adaga2011@gmail.com
Web sitesi: www.adaga.com.tr / www.adagatarim.com
Adres Bilgileri: YENİGÖL MAH.LAVANTA SK.NO:60/A MURATPAŞA/ANTALYA

Content Protection by DMCA.com
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ